ndmm
ndmm
Yeni Üye
Yeni Üye
Profil Bilgileri

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Yaş Yaş : 31
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/02/11
Nereden Nereden : İstanbul
[Görüşüm] Pes Serisi-Tüm Ligler, Takım Logoları, Formalar Vs. Profil10

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 11
Para Para : 16

Yardım [Görüşüm] Pes Serisi-Tüm Ligler, Takım Logoları, Formalar Vs.

Cuma Mayıs 06, 2011 12:40 pm
Message reputation : 0% (1 vote)
S.A arkadaşlar.Ben bu konuda Pes serisi hakkında düşüncelerimi belirtmek istiyorum.Yaklaşık 2009 oyunundan beri Pes tutkunuyum.Gerçekten emek harcayarak ortaya beğeni yaratan işler çıkarıyorlar.Ancak dikkatimi çekti Pes 09-10-11 ve tahmin ediyorum 12'de aynı eksiklikler olacak.Orjinal formalar,Takım logoları ve ligler...

Örneğin,
İngiltere Premier Ligi sanki 5 dk da hazırlanmış gibi 1-2 takım hariç diğer takımların formaları ve logoları farklı.Bundesliga denen lig henüz görmedim oyunda(yamalar hariç).Fransa ve Hollanda ligleride aynı şekilde.Düzensiz lig ayarları vs. bunlar önemli eksiklikler bence.Bilerek mi yapmıyorlar ya da yapamıyorlar mı anlam veremiyorum.Bu eksiklikleri gidermek için sonradan yama yükleyerek zaman zaman oyunun ayarlarını bozmuş oluyorum kii sonradan oyundan atmalar, kasma sorunları, yanlış patch hataları vs. sorunları ile karşılaşıyorum.Görselliği daha da güzelleştireceklerine temel eksiklikleri gidermek için çalışmaları sizce de daha mantıklı değil mi?

Sizde Bana Katılıyorsanız Lütfen Yorumlarınızı Eksik Etmeyiniz.

nikomedyan
nikomedyan
Yeni Üye
Yeni Üye
Profil Bilgileri

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Yaş Yaş : 28
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 21/06/11
Nereden Nereden : Kocaeli

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3
Para Para : 3

Yardım Geri: [Görüşüm] Pes Serisi-Tüm Ligler, Takım Logoları, Formalar Vs.

Salı Haz. 21, 2011 12:22 pm
ndmm demiş ki:S.A arkadaşlar.Ben bu konuda Pes serisi hakkında düşüncelerimi belirtmek istiyorum.Yaklaşık 2009 oyunundan beri Pes tutkunuyum.Gerçekten emek harcayarak ortaya beğeni yaratan işler çıkarıyorlar.Ancak dikkatimi çekti Pes 09-10-11 ve tahmin ediyorum 12'de aynı eksiklikler olacak.Orjinal formalar,Takım logoları ve ligler...

Örneğin,
İngiltere Premier Ligi sanki 5 dk da hazırlanmış gibi 1-2 takım hariç diğer takımların formaları ve logoları farklı.Bundesliga denen lig henüz görmedim oyunda(yamalar hariç).Fransa ve Hollanda ligleride aynı şekilde.Düzensiz lig ayarları vs. bunlar önemli eksiklikler bence.Bilerek mi yapmıyorlar ya da yapamıyorlar mı anlam veremiyorum.Bu eksiklikleri gidermek için sonradan yama yükleyerek zaman zaman oyunun ayarlarını bozmuş oluyorum kii sonradan oyundan atmalar, kasma sorunları, yanlış patch hataları vs. sorunları ile karşılaşıyorum.Görselliği daha da güzelleştireceklerine temel eksiklikleri gidermek için çalışmaları sizce de daha mantıklı değil mi?

Sizde Bana Katılıyorsanız Lütfen Yorumlarınızı Eksik Etmeyiniz.

Konami'nin kulüpler hakkında lisans sorunu var. O yüzden takımların uydurma adları ve logoları var. Lisans EA Sports'a ait olduğu için bir çok kulüp oyunda bulunmuyor. FIFA'da Şampiyonlar Ligi'nin ve UEFA Avrupa Ligi'nin olmayışının nedeni de lisansın PES'e ait olması. "Temel Eksiklikleri" gidermek için de şirketin lisans haklarını alması lazım. Katılıyorum, PES'in en büyük eksiği kulüpler ancak bu onların ellerinde olan bir şey değil.