EviL
EviL
Baş Çavuş
Baş Çavuş
Profil Bilgileri

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Yaş Yaş : 30
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/03/10
Nereden Nereden : İstanbul
 PES 2011-B.A.L Bilgileri ve Resimler Profil10

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 54
Para Para : 67

PES 2011-B.A.L Bilgileri ve Resimler Empty PES 2011-B.A.L Bilgileri ve Resimler

Ptsi Tem. 19, 2010 8:34 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
 PES 2011-B.A.L Bilgileri ve Resimler 6rmxys

PES2011 oyun gösterimleri, video ve ben ekranlar bombalanmasından sonra emin var hepimizi daha fazla PES serisinin bu yıl taksit ile tanıdık. Belki iyi bir zaman bir oyunun biz henüz birkaç özellik bazı odak vardiya bilgi üzerine büyük almak gibi görünüyor bir duyuru yaparken bazı iyileştirmeler geçirecek bar ve su yüzüne çıktı ekran görüntüleri birkaç . O halde bekliyor olabilir ne de biraz bakalım oyunlar Legend modu ol görüyor.

Yayınlanan: Haberler

Bal: daha yakından bakmak
PES2011 oyun gösterimleri, video ve ben ekranlar bombalanmasından sonra emin var hepimizi daha fazla PES serisinin bu yıl taksit ile tanıdık. Belki iyi bir zaman bir oyunun biz henüz birkaç özellik bazı odak vardiya bilgi üzerine büyük almak gibi görünüyor bir duyuru yaparken bazı iyileştirmeler geçirecek bar ve su yüzüne çıktı ekran görüntüleri birkaç . O halde bekliyor olabilir ne de biraz bakalım oyunlar Legend modu ol görüyor.

atlamadan Daha sonra!

, Görünüşe göre de ne usta ML gelen taleplere özel talimat vererek BAL ekranların ilk göz - Ben daha başlangıçta bize göz olduğunu düşünüyorum - biz sanal yöneticisi soyunma odasında oyunculara bir bakış görmek Taking Varsayılan olarak, Stremer. o bu yıl BAL modu ile genişletti gelirdi bana bu ekran dışarı fırladı ilk şey talimat sağ tam geri verilmektedir idi, ne kullanıcı savunma şimdi varlık ile oynayabilirsiniz pozisyonlara ilişkin bir seçenek. Sonra tabii ki, talimatlar kendilerini var ki belirtilen bu çekimler için eşlik eden basın açıklamasında:
soyunma odasında, müdür Eğer görevler, sahada oyun parkı beklenen kullanılmak üzere, taktik açık bilgiler vermektedir ve oyuncu işaretlemek zorunda vb Talimatları değişiklik ekibinizin durumunuza bağlı.

Yöneticisi oyun parkı ve taktik sizin için maçtan sonra dahil olmak üzere verilen görevlerin sizin başarı geribildirim verir. Ve yöneticisinden değerlendirme mesaj ve rating alırsınız. Içinde bir Legend modu ol, kullanıcı net hedefler ile oyun bu yıl içinde oynamak mümkün olacak.Kullanıcılar ayrıca ne kadar güven sizin yöneticisi ve ekibine katkı düzeyinde bulunuyor tanımak mümkün olacak. Bu, kullanıcıların maçtan sonra başarı duygusu var yapacaktır.

PES 2011-B.A.L Bilgileri ve Resimler 2lliu7q

Bu tüm gösteriyor ki Bal deneyimine ilave derinlik edilir düzeyde olacaktır. Özellikle dikkat çekicidir ki bu oyuncu talimat ekibinizin, durumu hangi I demektir ki özellikle scoreline ne rollerini, kullanıcı beklenmektedir dikte edebilirsiniz olduğu varsayılabilir göre değiştirebilirsiniz belirtilen olmasıdır. Bu oldukça teori de önemli bu, artık sadece buna kesinlikle bir birey olarak hissetmek ve katkısı daha büyük bir anlam vermek tutulum duygusunu artıracak genel bir moda, bir rol faaliyet edildiği anlamına gelecektir olduğunu bir bütün olarak ekip çalışması.

De kabul kullanıcı sanal yöneticisi bulunur güven düzeyi tanıyamaz ediliyor. iyi ve bazı çeşitli uygulanmaktadır sağlanması şimdiki zaman kulüpten kulübe hareket ediyor, ben bağlılık bir çoğu dışarı düşen, hatta bir anlamda sanal Mourinho veya örneğin Pep Guardiola-esque rakamları ile şekillendirme görebilirsiniz. Bu da potansiyel oyuncu olsun geçmeye veya sözümü bakmak gerektiğine karar vermek için önemli bir etken olarak hareket olabilir. nihayet kulüpte gerçekten için yönetici sadece bir bit olarak kanıtlamak için oynamak istediğini gelen düşünün bir 'Domenech' ve kendinizi ciddiye gelecek hakkında düşünmek zorunda bulma. Bu tabii benim parçası tüm spekülasyonlar, bu nasıl bu yeni özellikleri ile oynayacak ama umudu ses oldukça çekici ve çok tutan yok itiraf etmeliyim olmasıdır.

O bir efsane ve benzeri modları ol itiraf etmeliyim tür diğer spor oyunları mevcut's şimdiye kadar oldukça mutsuz bağladım oyun kendi benzersiz tarzı beni içine alma ve ne talep başarısız oldu.Benim tek sorun her zaman olduğu o arasında kendimi kesmek bir duygu, ekip arkadaşlarımı (kötü AI ile yardımcı değil!), Ve bunun sonucunda geçici olarak bütün deneyim derece sığ ve unrewarding hissediyorum / yönetici, kulüp. Bu modlar spor başlıkları mevcut değildir ve dolayısıyla birçok olmadan ancak sevilen ve birlikte bu önerilen iyileştirmeler ile oynamak bu stilde yapılan varlık bu, bu beni iyi BAL daha TLC PES2011 içinde biraz vermek görebilirsiniz.

Bu Konami sadece iyileştirilmesi değil ve oyun sürücü teknik varlıklar rafine ama aynı zamanda tüm oyunlar çeşitli modlar genel oyun tasarımı daha yüksek bir kalite uygulamak isteyen, eksik değil Legend ol ile baktı beni çarptığı PES2011 bu yaklaşımda.

Alıntıdır!

En son EviL tarafından Cuma Ara. 17, 2010 10:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Goblin
Goblin
Admin
Admin
Profil Bilgileri

Yaş Yaş : 29
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 25/10/09
Nereden Nereden : Tekirdağ

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2042
Para Para : 101979

https://pesedit.forum.st/

PES 2011-B.A.L Bilgileri ve Resimler Empty Geri: PES 2011-B.A.L Bilgileri ve Resimler

Salı Tem. 20, 2010 2:56 pm
paylaşım için sağol Süper Bilgi Olmuş  PES 2011-B.A.L Bilgileri ve Resimler 338354
EviL
EviL
Baş Çavuş
Baş Çavuş
Profil Bilgileri

PES 2011-B.A.L Bilgileri ve Resimler Empty Geri: PES 2011-B.A.L Bilgileri ve Resimler

Salı Tem. 20, 2010 7:51 pm
Önemli değil Gülme Bence B.A.L şimdi daha güzel olcak.. Gülme
recotto
recotto
Yeni Üye
Yeni Üye
Profil Bilgileri

Yaş Yaş : 73
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/10/10
Nereden Nereden : Eskişehir

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2
Para Para : 2

C.tesi Ekim 09, 2010 4:24 pm
buram buram google translate kokuyor Mutlu
EviL
EviL
Baş Çavuş
Baş Çavuş
Profil Bilgileri

Cuma Ara. 17, 2010 10:35 pm
Bu arada alıntı olduğunu belirtmeyi unutmuşum, hemen düzeltiyorum.