terminatör
terminatör
Moderator
Moderator
Profil Bilgileri

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Yaş Yaş : 39
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/11/09
Nereden Nereden : İstanbul
Fifa 2008 Forma Yapımı - Resimli Anlatım Profil10

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 204
Para Para : 7475
Fifa 2008 Forma Yapımı - Resimli Anlatım Profil10

Fifa 2008 Forma Yapımı - Resimli Anlatım Empty Fifa 2008 Forma Yapımı - Resimli Anlatım

Çarş. Ara. 09, 2009 1:07 pm
İşe başlamadan önce elinizde kesinlikle olması gereken tek şey; tertemiz, çamaşır suyuna bastırılmış, yumoşla yumuşatılmış kısacası aşağıdaki gibi beyazötesi bir formadır.

Fifa 2008 Forma Yapımı - Resimli Anlatım Boformaiw7

Sakın bu resmi kaydedip işe başlamayın. Bu resim JPG formatındadır ve tek parçadan oluşur. Bizim bu formaya işlem yapmamız için ilk önce gövdeyi, kollarını, şortu, tozlukları v.s. parçalamız gerekir. Ne kadar katman varsa o kadar işimiz kolaylaşır. Tek parçayla çalışmak gerçek profesyonellerin işidir Gülme.

Ben sizin için bu formayı parçaladım. Formanın parçalanmış haline rar dosyası olarak BURADAN (300 kb) sıkıştırılmamış olarak BURADAN ulaşabilirsiniz. Bu bir photoshop dosyasıdır. Bu dosyayı açmak ve forma yapmak istiyorsanız elinizde bu programın bulunması gerekir.

Veeeeeeee başlıyoruz....

Sahne 1
Fifa 2008 Forma Yapımı - Resimli Anlatım 01vc9

Sahne 2
Fifa 2008 Forma Yapımı - Resimli Anlatım 02xk1

Sahne 3
Fifa 2008 Forma Yapımı - Resimli Anlatım 03hr2

Sahne 4 Burada ne kadar ayrıntı detay eklemek istediğiniz sizin hayal gücünüze kalmış. Takımın sahibi sensin. Formaya hangi sponsoru almak istiyorsan alabilirsin.Fifa 2008 Forma Yapımı - Resimli Anlatım 04hk7

Sahne 5
Fifa 2008 Forma Yapımı - Resimli Anlatım 05ld8

Son Perde
Fifa 2008 Forma Yapımı - Resimli Anlatım 40945935ad7

İşte bu kadar. Artık sen de forma yapabiliyorsun. Burada verilen ipuçlarını hayalgücünle ve yaratıcı zekanla birleştirebilirsen ve birazda photoshaptan anlıyorsan profesyonel işlere imza atabilirsin.

Omuzdan kola inen çizgilere dikkat! Aşağıda kırmızıyla gösterilen bölegede omuzdan dirseğe çizgi iniyorsa, bunların hizasını çok iyi ayarlamanız gerekir. Eğer oturtamazsanız oyunda omuz çizgileriyle koldaki çizgiler aynı hizada olmayacaktır.

Fifa 2008 Forma Yapımı - Resimli Anlatım Boformatx0

Kopyalanması ve başka sitelerde yayınlanması SERBESTTİR.