bahaneydi
bahaneydi
Yeni Üye
Yeni Üye
Profil Bilgileri

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Yaş Yaş : 33
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/02/11
Nereden Nereden : Bingöl
PESEdit 2011 Patch 1.5  ile Bu Sorunum Çözülür Mü ? Profil10

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
Para Para : 3
PESEdit 2011 Patch 1.5  ile Bu Sorunum Çözülür Mü ? Profil10

PESEdit 2011 Patch 1.5  ile Bu Sorunum Çözülür Mü ? Empty PESEdit 2011 Patch 1.5 ile Bu Sorunum Çözülür Mü ?

Cuma Şub. 11, 2011 6:15 pm
Merhaba Arkadaşlar Aşağıdaki Sorunum PESEdit 2011 Patch 1.5 yüklediğimde geçermi ? Lütfe nyardım

Merhaba Arkadaşlar foruma yeni katılıyorum herkese selamlar, öncelikle ben Pes 2011'i dün aldım hemen oyuna başladım tabiki efsane ol modu beni heyecanlandıran bir mod büyük bir heves ile önce bir kaç Ş.L maçı sonra Premier Lig v.s oynadım en sonunda kendime bir kariyer yaratdım. ilk olarak Hollanda'nın Roda takımı ile pro sözleşme imzaladım 7 maça çıktım 5 gol atdım Parma beni istedi 1 yıllık sözleşme imzaladım 10 maçta 4 gol altım yaşım 18 Overial 77 oldu.
Geleceğin parlak yıldızı olarak gözüküyordum takım bana güveniyor parma takımın kaptanı Zelucci abim bana umutlu bakıyordu takım olarak iyiydik ama dedimki değerime bir bakayım yaş 18 milli takımda 10 maçta 9 gol Overial 77 dedim acaba değerim ne kadardır filan Gülme takım bilgisin'den kadro listesine baktım takımlar ile ilgili bilgiler yer alıyordu ispanya ligine bir bakayım dedim tabiki o lige bakıpta barcelonaya bakmamak olmaz orda yazıyordu dedim bir barcelonaya bakayım inanamadım herşey normaldi ama nedense World Class ayarında'ki topçular 2.500.000 $ euo idi oyun hevesim kalmadı yarıda bırakdım saçmalık dedim sinirlendim bunu nasıl düzeltebiliriz messiin 4,5 milyon euro gözükmesi beni çıldırtdı en az orda 50,ooo,ooo $ dOLAR yazmasını bekliyordum SİZLERDEN İSTEĞİM BU DURUMU NASIL DÜZELTEBİLİRİM SEYİR ZEVKİMİN VE GÖZ ZEVKİMİN İÇİ DIŞI BATDI.

NOT:CHELSEA İLE LİGE BAŞLADIĞIMDA TRANSFER PARAM 55.000.000 DOLARDI MESSİ 5.000.000 MİLYON DOLAR BÜYÜK SAÇMALIK TOPYEKÜN SAÇMALIK.
PESEdit 2011 Patch 1.5  ile Bu Sorunum Çözülür Mü ? 34fjviq

PESEdit 2011 Patch 1.5  ile Bu Sorunum Çözülür Mü ? 5xn9lz[center]