Paylaş
вумυяσ_94
Baş Çavuş
Baş Çavuş
Profil Bilgileri

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Yaş Yaş : 25
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 29/11/09
World XI Formalar | Home-Away Profil10

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 66
Para Para : 124

Kullanıcı profilini gör

default World XI Formalar | Home-Away

Bir Perş. Ara. 03, 2009 6:09 pm
World XI takımının formalarını beğenmedim, kendim sıfırdan yaptım, aslında paylaşmıcaktım, gerçi kullanan en fazla 5 bilemedin 10 olcak Mutlu Neyse sıfırdan benim yapımımdır made in Turkey/İstanbul:p

Oyun içi görüntüye şuan bende bakmadım o yüzden bi kusrum varsa affola yani oyun içi görüntü veremiyorum, CM09'dan görüntüleri veriyorum Mutlu Resimde bulunan soldaki ayarları yaparsanız sorun çıkmaz.

Home Ön
World XI Formalar | Home-Away Homeo

Önde World Stars yazıyo, kelimelerin arasında takım sembolu var.Şortun solunda adidas sembolü, sağda numara olacak(ayarları yaparsanız).Tozluklarda üstte adidas sembolü,altında takım sembolü.

________________________________________________________________________________________

Home Üst
World XI Formalar | Home-Away Homest

Uzun kolda dirseğin hemen altına, kısa kolda omuzla dirsek arasına takım sembolü koydum.

________________________________________________________________________________________

Home Arka
World XI Formalar | Home-Away Homearka

Arkada ManU tipi, ismin üstüne ve altına çubuklar ekledim(ama adidaslı Mutlu)Ayarları yaparsanız siyah isim ve numara görünecek.

İndirmek için tıklayın
EviL
Baş Çavuş
Baş Çavuş
Profil Bilgileri

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Yaş Yaş : 25
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/03/10
Nereden Nereden : İstanbul

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 54
Para Para : 67