Paylaş
Baş Çavuş
Baş Çavuş
Profil Bilgileri

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Yaş Yaş : 24
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 29/11/09

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 66
Para Para : 124

Kullanıcı profilini gör

default World XI Formalar | Home-Away

Bir Perş. Ara. 03, 2009 6:09 pm
World XI takımının formalarını beğenmedim, kendim sıfırdan yaptım, aslında paylaşmıcaktım, gerçi kullanan en fazla 5 bilemedin 10 olcak Mutlu Neyse sıfırdan benim yapımımdır made in Turkey/İstanbul:p

Oyun içi görüntüye şuan bende bakmadım o yüzden bi kusrum varsa affola yani oyun içi görüntü veremiyorum, CM09'dan görüntüleri veriyorum Mutlu Resimde bulunan soldaki ayarları yaparsanız sorun çıkmaz.

Home Ön

Önde World Stars yazıyo, kelimelerin arasında takım sembolu var.Şortun solunda adidas sembolü, sağda numara olacak(ayarları yaparsanız).Tozluklarda üstte adidas sembolü,altında takım sembolü.

________________________________________________________________________________________

Home Üst

Uzun kolda dirseğin hemen altına, kısa kolda omuzla dirsek arasına takım sembolü koydum.

________________________________________________________________________________________

Home Arka

Arkada ManU tipi, ismin üstüne ve altına çubuklar ekledim(ama adidaslı Mutlu)Ayarları yaparsanız siyah isim ve numara görünecek.

İndirmek için tıklayın
Baş Çavuş
Baş Çavuş
Profil Bilgileri

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Yaş Yaş : 24
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/03/10
Nereden Nereden : İstanbul

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 54
Para Para : 67

Kullanıcı profilini gör

default Geri: World XI Formalar | Home-Away