World XI Formalar | Home-Away

Paylaş
    вумυяσ_94
    Baş Çavuş
    Baş Çavuş

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
    Yaş Yaş : 24
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 29/11/09

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 66
    Para Para : 124

default World XI Formalar | Home-Away

Mesaj tarafından вумυяσ_94 Bir Perş. Ara. 03, 2009 6:09 pm

World XI takımının formalarını beğenmedim, kendim sıfırdan yaptım, aslında paylaşmıcaktım, gerçi kullanan en fazla 5 bilemedin 10 olcak Mutlu Neyse sıfırdan benim yapımımdır made in Turkey/İstanbul:p

Oyun içi görüntüye şuan bende bakmadım o yüzden bi kusrum varsa affola yani oyun içi görüntü veremiyorum, CM09'dan görüntüleri veriyorum Mutlu Resimde bulunan soldaki ayarları yaparsanız sorun çıkmaz.

Home Ön

Önde World Stars yazıyo, kelimelerin arasında takım sembolu var.Şortun solunda adidas sembolü, sağda numara olacak(ayarları yaparsanız).Tozluklarda üstte adidas sembolü,altında takım sembolü.

________________________________________________________________________________________

Home Üst

Uzun kolda dirseğin hemen altına, kısa kolda omuzla dirsek arasına takım sembolü koydum.

________________________________________________________________________________________

Home Arka

Arkada ManU tipi, ismin üstüne ve altına çubuklar ekledim(ama adidaslı Mutlu)Ayarları yaparsanız siyah isim ve numara görünecek.

İndirmek için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    EviL
    Baş Çavuş
    Baş Çavuş

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
    Yaş Yaş : 24
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/03/10
    Nereden Nereden : İstanbul

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 54
    Para Para : 67

default Geri: World XI Formalar | Home-Away

Mesaj tarafından EviL Bir C.tesi Mayıs 01, 2010 9:21 am